Dočasné ukončení bohoslužeb

Vážení a milí čtenáři,

dáváme na vědomí, že na základě stávajících vládních nařízení je konání veškerých veřejných aktivit včetně sobotních bohoslužeb dočasně přerušeno.

Scházíme se ale dál v online prostoru, několikrát týdně. V případě vašeho zájmu vám rádi pošleme odkaz

  • v sobotu od 9:00 do 10:30 probíhá každý týden online bohoslužba
  • v pondělí od 19:30 půlhodinové modlitební setkání – podněty k modlitbám zasílejte kdykoliv
  • ve čtvrtek od 19:00 do 20:00 máme čtení z Bible

 

Navíc do ukončení krizového stavu a do obnovení konání veřejných bohoslužeb bude Církev adventistů sedmého dne nabízet online sobotní bohoslužby mj. z více než 10 sborů v Čechách, na Moravě, ve Slezsku i na Slovensku. V archivu internetové televize Hope-TV najdete opravdu velké množství zajímavých programů. Na tomto odkazu https://www.hopetv.cz/online-bohosluzby najdete krom těch českých rychlé odkazy i na anglicky mluvící sbory či programy a jeden německý.

Naše sobotní online setkávání, které trvá kolem 80 minut, (v případě vašeho zájmu vám rádi sdělíme odkaz). Kázání z tohoto setkání se bude objevovat v sekci Slovo pastora na stránkách sousedního havlíčkobrodského sboru, kde najdete nejen aktuální, ale i archivovaná zamyšlení našeho kazatele.

Stále jsme připravení se modlit, pomoci, sdílet se, scházet se i v soukromí nad Biblí. Podněty k modlitbám můžete poslat na ales.kocian@casd.cz nebo formou sms na telefon +420739345651.

„Ničím se příliš netrapte, všechno svěřte v modlitbě Bohu: své prosby i díky za jejich vyslyšení. Uvidíte, že vás Bůh naplní klidem, jaký si nedovedete ani představit. Stačí jen důvěřovat Ježíši Kristu.“ (Filipským 4,6.7 podle Slova na cestu)

Vaši adventisté z Ledče a okolí

Napsat komentář